Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

U largua nga banesa pa lënë gjurmë, gjendet i pajetë i moshuari në Lushnjë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 83-vjeçar që ishte shpallur i zhdukur nga policia e Lushnjes, është gjetur i pajetë ditën e sotme.

Bëhet me dije se 83-vjeçari është gjetur i pajetë nga banorët e zonës në një kanal në në Kamenicë, fshat i Divjakës.

“Nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Divjakë është bërë shpallja në kërkim policor e shtetasit P. P., 83 vjeç, banues në Divjakë, pasi vajza e tij, shtetasja I. G., ka deklaruar se babai i saj është larguar nga banesa që më datë 05.06.2022, dhe nuk është kthyer më. Sipas shtetases I. G., babai i saj vuan nga skleroza.

Shërbimet e policisë vijojnë kontrollet për gjetjen e tij. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë Lushnjë për veprime të mëtejshme” njoftoi policia.

Policia ka mbërrritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img