Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

“U largua në mënyrë të beftë”, Rama heq mikrofonin dhe braktis intervistën me Babaramon

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme do të jetë i ftuar në “5 pyetja nga Babaramo”, ku do të flasë për zgjedhjet e 25 prillit.

Por duhet se intervistimi nuk ka shkuar ashtu siç duhet, pasi kryeministri ka hequr mikrofonin dhe është larguar nga emisoni.

Lajmin e ka bërë me dije vetë gazetari Ilir Babarami, me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku shkruan se Rama ka refuzuar t’i përgjigjet shumë pyetjeve dhe ka hequr mikrofonin duke u larguar në mënyrë të bëftë.

“Nje interviste e nderprere ne mes nga Edi Rama gjate rregjistrimit i cili refuzoi ti pergjigjej me shume se gjysmes se pyetjeve sot paradite duke hequr mikrofonat dhe duke u larguar ne menyre te befte

Ndiqni ne oren 20.55 cfare ndodhi sot ne studion e 5 Pyetjet” shkruan gazetari në postimin e tij.

Mbetet për t’u parë se çfarë ka ndodhur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img