Tirana
broken clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
5.7kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
8 °
Sht
8 °
Die
8 °
Hën
8 °
E enjte, 9 Dhjetor, 2021
spot_img

U la jashtë qeverisë, preket para kamerave Etilda Gjonaj, ministrja socialiste shkon i hedh krahun në qafë

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama zbuloi sot emrat e drejtuesve të ri të politikës së qeverisë së re. Etilda Gjonaj nuk do jetë më ministre e Drejtësisë, pasi kryesocialisti ia ka besuar këtë post Ulsi Manjës.

Etilda Gjonajt i është besuar posti si sekretare e gruas pasi sipas kreut të qeverisë Gjonaj ka eksperiencën e duhur dhe është e aftë për të pasur këtë post.

Ky lajm si duket nuk i ka pëlqyer dhe aq shumë Gjonajt e cila nga një foto e shkrepur duket se është është prekur, aq sa kolegia e saj Evla Margariti i është afruar që ta ngushëllojë duke i hedhur krahun në qafë.

7777 1
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img