Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

U kapën në flagrancë duke vjedhur, arrestohen 2 të rinj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

59a90105a27171b292d6c20e07771bc0

Dy të rinj janë arrestuar në Sarandë, pak pasi u kapën duke vjedhur në flagrancë.

Burime nga policia bëjnë të ditur se të arrestuarit janë F.K 19 vjeç dhe A.Q 18 vjeç

Arrestimi i këtyre të fundit u bë pasi u kapën në flagrancë në lagjen nr3 Sarandë duke vjedhur një magazinë.

“Policia ka arrestuar 2 shtetas të cilët u kapën në flagrancë duke vjedhur.

F.K., 19 vjeç, banues në Sarandë.

A.Q., 18 vjeç, banues në Sarandë.

Shërbimet e Policisë Sarandë kanë bërë arrestimin e këtyre dy shtetasve pasi janë kapur në flagrancë në lagjen nr.3 Sarandë, duke vjedhur magazinën e shtetasit L.M.

Materialet iu referuan Prokurorisë në ngarkim të tyre për veprën penale “Vjedhje e kryer në bashkëpunim, e mbetur në tentativë”.”-njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img