Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

U kapën me doza droge në një hotel në Tiranë, arrestohen 4 të rinj, mes tyre 2 gra

spot_img

Lajme të ngjashëm

Katër të rinj u arrestuan pasi iu gjetën doza me drogë.

Sipas njoftimit zyrtar të policisë, të rinjtë me iniciale I. Gj., 19 vjeç, S. Sh., 36 vjeç, A. Q., 43 vjeçe dhe A. T., 28 vjeçe, u kapën në ambientet e një hoteli në rrugën “Artan Lenja”.

Gjatë kontrolleve fizike, policia u ka gjetur doza kokaine dhe kanabisi që u sekuestruan në cilësinë e provës materiale.

Nga hetimet ka rezultuar se një nga personat që iu kishte sjellë lëndën narkotike ishte I. Gj.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img