Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

U kapën me çanta me drogë në stacionin e autobusave, arrestohen 3 shqiptarë në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia italiane ka arrestuar tre shtetas shqiptarë 49,28 dhe 22 vjeç me akuzën e trafikmit të lëndës narkotike.

Gjatë një kontrolli në një pikë nisje të autobusëve u gjetën të fshehur në çantat e tyre rreth 23 kg marijuanë të konfeksionuara në disa pako. 

Më pas gjatë kontrollit të bërë në banesa e tyre në lagjen Alessandrino të Romës, janë gjetur 23 gramë kokainë e 3250 euro cash.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img