Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

U kapën me 5 milion lekë në makinë, Gjykata lë në burg dy zyrtarët e Bashkisë së Bulqizës, militantët e PD u bënë pritë në Maqellarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata lë në burg dy zyrtarët e Bashkisë së Bulqizës, Denis Xholi dhe kushëririn e tij pasi u kapën me 5 milion lekë të vjetra në Makinë. Këta shtetas u ndaluan nga militantët e PD në Maqellarë.

Ata akuzohen për veprën penale “Korrupsion aktiv në zgjedhje”, pasi dyshohet se paratë do ti përdornin për të blerë vota.

Vijon…

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img