Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

U kapën me 125 kg drogë në Greqi, kush janë 7 të rinjtë shqiptarë nga 6 qytete (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të arrestuar të tjerë janë: Ilia Myrtaj, 22-vjeç, lindur në Fier, Xhuljano Haruni, 24-vjeç, lindur në Sarandë, Klaudio Pepa, 24-vjeç, lindur në Lushnje, Albano Hadaj, 23-vjeç, lindur në Përmet, Gramoz Muhollari, 26-vjeç, lindur në Përmet.

Ata u arrestuan në territorin grek teksa po kalonin përmes pyjeve, 6 prej tyre mbanin çanta me kanabis ndërsa njëri po kontrollonte dhe udhëhiqte rrugën.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img