Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

U kapën me 115 kg marijuanë në Kakavijë, ja kush janë 2 shoferët shqiptarë të arrestuar (EMRAT-FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

849705ca151db9e1f297598bcd6c04b7

Policia greke sekuestroi mëngjesin e sotëm në aksin Kakavijë-Janinë 115 kilogramë drogë të llojit marijuanë.  

Droga ishte e ndarë në 2 kamionë të cilët drejtoheshin nga dy shtetas shqiptarë. Dy personat e arrestuar janë shtetasi 29-vjeçari, Spiro Dukoli dhe 60-vjeçari nga Dropolli, B.Kovaçi.

Droga ishte e paketuar ne pesë çanta, si dhe u sekuestruan edhe katër telefona celularë dhe 1500 euro.

Në foto: Spiro Dukoli

spiro.jpg

Më shumë

spot_img