U kapën “mat” në New York, zbulohet se çfarë i bëri bashkë Samantën dhe Capital T

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:43 22-10-2017 U kapën “mat” në New York, zbulohet se çfarë i bëri bashkë Samantën dhe Capital T

Pak ditë më parë në media u përfol për një lidhje të mundshme mes dyshes së këngëtarëve Samanta Karavella dhe Capita T.

Kjo për faktin se ata kishin postuar foto nga i njëjti vend dhe në të njëjtën kohë në New york

Fotoja që ngriti dyshime ishte shfaqja e të dy këngëtarvë pranë një makine akulloreje.

Ndërkohë, lidhur me këtë asnjëri nga këngëtarët nuk bëri asnjë lloj reagimi. Sakaq, sipas “Prive” ajo që i bëri bashkë këngëtarët në New York është vetëm muzika.

e45tg.JPG

e4trg.JPG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Befason këngëtarja shqiptare: Do kisha rrjedhur psiqikisht nëse shkoja në finalen e “The Voice”
Luana nuk rezervohet më, ja çfarë thotë për manjaten e medias Vjollca Hoxhën (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011554002761841
array(1) { ["section"]=> string(84) "u-kapen-mat-ne-new-york-zbulohet-se-cfare-i-beri-bashke-samanten-dhe-capital-t-96772" }