Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

U kapën bashkë në makinë, Andi tregon njëherë e mirë të vërtetën mbi lidhjen e tij me Melisën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Andi Shehi është një ndër personazhet më të përfolur të momentit. Hyrja e tij në emisionin “Përputhen” dhe dalja e tij “çift” me Tean shkaktoi mjaft zhurmë në rrjet.

Së fundmi Andi ka qenë I ftuar në emisionin “expuls” aty ku dhe tregoi pa dorashka të vërtetën mbi lidhjen e tij me Melisën.

I pyetur nga gazetari për thashethemet të cilat kanë qarkulluar se Andi dhe Melisa janë në një marrëdhënie, ai hedh poshtë të gjitha këto fjalë duke thënë se bukuroshen kokëkuqe thjesht e ka xhan dhe mes tyre nuk ka asgjë më shumë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img