Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Artan Hoxha “mbin” në Lipjan dhe bën FOTO te kompania ku u sekuestrua kokaina: Ende po peshohet…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka nxjerrë foto nga vendi ku u kap rreth 400 kg drogë në Lipjan.

Ai shkruan në rrjetet sociale se policia shqiptare dhe ajo kosovare po punojnë akoma për peshimin e drogës, për ta përcaktuar peshën saktësisht pasi është në sasi të madhe.

Artan Hoxha ka bërë foto dhe video në ambientet e kompanisë ku është kapur sasia e frikshme e kokainës, e fshehur brenda një ngarkese me mish të nisur nga Brazili.

Postimi i plotë i Artan Hoxhës:

Kur ke fat, ke fat…

Në kohen dhe në vendin e duhur…

Në Lipjan të Kosoves, në ambjentet e kompanise ku eshte kapur nje sasi e frikshme kokaine, e fshehur brenda nje ngarkesa me mish te nisur nga Brazili.

Nderkohe oficeret e njesise speciale te policise se Kosoves dhe oficeret e antidroges nga Tirana jane ende duke punuar për te peshuar dhe saktesuar sa eshte sasia e sekuestruar e kokaines.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img