U kap nga një formë e veçantë tumori, por shihni ç’bën kjo vajzë ndërsa shkruan: Kanceri zgjodhi vajzën e gabuar (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 08:54 22-10-2016

Ana Alecia Ayala, zbuloi dhjetorin e kaluar se kishte një formë të rrallë tumori që zhvillohet edhe te muskujt. Deri tani ka kaluar dy operacione dhe më pas ka filluar kimioterapinë.

Por nga dhoma e saj në spital ka ndarë një video ku kërcen së bashku me shoqen e saj të ngushtë, pikërisht gjatë kohës që merr ilacin e kimioterapisë.

“Kush thotë se kanceri dhe kimio të rrëzojnë. Duam ti tregojmë botës që kërcimi dhe buzëqeshja janë ilaci më I mirë” shkruan Ana Alecia në instagram dhe deri tani video e saj është bërë virale. “Ky lloj tumori ka zgjedhur vajzën e gabuar” vazhdon Ana Alecia në faqen e saj ku ka filluar edhe një fushatë për mbledhje fondesh për kurën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-kryeministrja gjobitet me 1.3 miliardë dollar
Treni del nga shinat, humbin jetën 53 persona ndërsa plagosen 300 të tjerë (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.012931108474731
array(1) { ["section"]=> string(122) "u-kap-nga-nje-forme-e-vecante-tumori-por-shihni-c-ben-kjo-vajze-ndersa-shkruan-kanceri-zgjodhi-vajzen-e-gabuar-video-57027" }