Hapësire reklamuese

Aktualitet

U kap me mina dhe drogë, gjykata jep VENDIMIN për vëllain e Alketa Vejsiut

Shkruar nga Newsbomb

Gjykata lë në burg Endrit Vejsiun, i cili u asrrestua 2 ditë më parë në Lezhë.

29 vjeçari u arrestua në aksin Milot-Lezhë, pasi policia gjeti në mjetin e tij 4 mina me telekomandë dhe një sasi e konsiderueshme lënde narkotike.

Vejsiu akuzohet për “Prodhim dhe kultivim i lëndëve narkotike” dhe “Trafikim i lëndëve plasëse”.

Arrestimi i tij bëri mjaft bujë në media pasi 29 vjeçari është vëllai i moderatores së njohur të spektakleve, Alketa Vejsiu.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese