Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

U kap me mbi 4 kilogram heroinë në Bradashesh, Apeli nxjerr nga burgu Gazmir Harremin

spot_img

Lajme të ngjashëm

3e6bbf85070848490dc0adfa55381751

Gjykata e Apelit ka ndryshuar mësën e sigurisë për 36 vjeçarin Gazmir Harremi, i cili u arrestua në nëntor të vitit 2020 në Elbasan.

Atij iu sekuestruan 4.2 kg heroinë dhe mbi 1 kg hashash, ndërsa droga u kap në një furgon që transportonte dru.

Apeli vendosi që nga “arrest me burg” ta ndryshonte masën e sigurisë në “arrest në shtëpi”.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img