Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
38 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
36 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U kap me makinën luksoze të vjedhur 10 vite më parë në Serbi, arrestohet 66-vjeçari në Kakavijë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

204338ab7040535e165042e9cfd99791

Policia ka arrestuar një 66-vjeçar në Pikën Kufitare të Kakavijës.

Ai u kap me një automjet të vjedhur 10 vite më parë në Serbi. Në pranga ka rënë 66-vjeçari me inicialet P.P., nga qyteti i Sarandës i cili po tentonte të shkonte në Greqi.

Mjeti i vjedhur u zbulua pas ndërhyrjes së Frontex dhe kontrollit të numrit të shasisë së automjetit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img