Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
53 %
2.6kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U kap me drogë në makinë, e pëson keq 27-vjeçari nga Shkodra

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka arrestuar një 27-vjeçar në Lezhë, pasi akuzohet për prodhim dhe shitje të narkotikëve.

Sipas njoftimit të policisë, i riu u ndalua në vendin e quajtur “Rrethrrotullimi i Shëngjinit” dhe gjatë kontrolleve në mjetin tip “Benz” me të cilin po udhëtonte, në bagazh iu gjet 1 kg lëndë narkotike e dyshuar cannabis sativa.

I riu me iniciale H. D., është banues në Shkodër për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img