Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
42 %
4.6kmh
0 %
Sht
31 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

U kap me drogë te “Uji i Ftohtë”, arrestohet vlonjati (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Flamur Pecaj,  47 vjeç nga Vlora,  është vënë në pranga ditën e sotme, pasi ishte i shpallur në kërkim.

albsig

spring

Drejtoria e Policisë Vlorë  në bashkëpunim me strukturat e Komisariatit të Policisë Nr.1, në Tiranë kanë bërë të  mundur kapjen dhe ndalimin e shtetasit të lartëpërmendur të shpallur në kërkim policor, për ngjarjen e datës 04.09.2017,  ku në lagjen “Ujë i Ftohtë”, Vlorë, në një  banesë, u sekuestruan një sasi e konsiderueshme lëndë narkotike Cannabis Sativa.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë, për veprime të mëtejshme proceduriale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img