Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U kap me disa kg drogë të paketuar, kush është shqiptari i arrestuar në Janinë me kanabis dhe heroinë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 48-vjeçar shqiptar ra në prangat e policisë greke dy ditë më parë, pasi u kap me lëndë narkotike e llojit heroinë dhe marijuanë.

Ai është identifikuar si Dhimitër Margo, 48-vjec, i cili u kap në Janinë me 8 kg heroinë, e ndarë në 16 pako dhe 13 kg e 950 gram marijuanë e ndarë 13 pako.

Ndërsa është shpallur në kërkim një tjetër shqiptar, pronari i mjetit ku u zbulua droga e paketuar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img