Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E diel, 25 Korrik, 2021

U kap me 324 kg kokainë në kamion në Portin e Durrësit, Gjykata lë në burg shoferin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot është mbajtur seanca gjyqësore për Nazif Ajrofski, i cili u kam 3 ditë më parë në Portin e Durrësit me 324 kg kokainë.

Bëhet me dije se senaca e shqiptarit nga Maqedonia është ndërprerë.

Pas ndërprerjes Gjykata ka marrë vendimin “arrest me burg” për shoferin e kamionit.

Kujtojmë që tre ditë më parë në Portin e Durrësit është kapur një kamion me 324 kg kokainë, të paketuara dhe të mbështjella me logo “DIOR, “PSG” dhe “Chicago Bulls”.

Në pranga ra drejtuesi i kamionit shqiptari nga Maqedonia, Nazif Ajrofskin.

Më shumë

spot_img
spot_img