Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

U kap me 2 pistoleta/ Askush s’e priste por Gjykata liron nga qelia Fjolla Morinën, lë në burg 2 miqtë e saj

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

68e3196d6d9f4913becbb841c39867e1

Gjykata ka lënë në arrest shtëpie këngëtaren Fjolla Morina, e cila u kap me 2 pistoleta, teksa po kalonte në pikën kufitare në Morinë për të ardhur në Shqipëri.

Me një muaj burg janë dënuar 2 miqtë e saj, Fitim Muji dhe biznesmenin Fisnik Syla, me të cilët po udhëtonte drejt Tiranës.

Për t’i shpëtuar qëndrimit në burg, këngëtarja falsifikoi ekon dhe tha se ishte shtatzënë, por ajo doli zbuluar në ekon e dytë.

Më herët në ambientet e paraburgimit të Kukësit, këngëtarja shqiptare është ndjerë keq dhe është dërguar me urgjencë në spital. Aty nga rezultatet dhe nga një eko fillestare ka dalë se Fjolla ishte shtatzënë.

Për këtë, ajo ka kërkuar nga Gjykata një masë më të butë sigurie, jo “Arrest me burg”. Mirëpo, testi i parë i shtatzënisë nuk e ka bindur Gjykatën dhe është kërkuar një analizë e dytë e gjinekologëve. Në testin e dytë këngëtarja rezultoi se nuk është shtatzënë.

Lexo edhe: PLAS SKANDAL/ Fjolla Morina çoi EKO të falsifikuar në Gjykatë, nuk është shtatzënë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img