Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

U kap duke vjedhur në kompaninë ku punonte, arrestohet 44 vjeçari në Fier

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Fierit ka arrestuar një person i cili u kap duke vjedhur në kompaninë ku punonte.

Në pranga u vu shtetasi E.G, 44 vjeç, banues në Fier,  me detyrë mekanik në një kompani nafte. Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi në fshatin Zharëz, Patos, në ofiçinën e kompanisë ku punonte, dyshohet se ka vjedhur disa litra naftë dhe vaj lubrifikant. Në cilësinë e provës materiale ju gjetën dhe sekuestruan në mjetin e tij tip “Benz” disa bidona plastikë të mbushur me vaj dhe naftë. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Vjedhje e kryer duke shpërdoruar detyrën”.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img