Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

U kap duke u kujdesur për “shtëpinë e barit”, arrestohet 26-vjeçari shqiptar në Itali

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një plantacion me kanabis është zbuluar nga Policia italiane, në qytezën e Fanos, pranë Perugias në Itali.

Karabinierët kanë gjetur fillimisht 5.6 kg drogëe të thatë, e cila ishte bërë gati për t’u shitur në treg.

albsig

spring

Sipas emieve italiane, hapësira për kultiviin e drogës, ishte përshtatur nga 26 vjeçari shqiptar me qëllimin që të mos zbulohej prej kontrolleve nga ajri.

“Mbi të ishte mbjellë bar dhe mund të kullosnin lehtësisht kafshët”, raportojnë mediat italiane.  Tashmë i riu shqiptar është arrestuar dhe pritet të njihet me masën e sigurisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img