Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

U infektua me koronavirus, Florian Binaj jep lajmin e mirë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

55558cb4a44759984bcc678965950900

Aktori i humorit Florian Binaj nuk është më i infektuar me koronavirus.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”.

“Më në fund Covidi më la. Falënderoj të gjithë ata miq e mikesha që më qëndruan pranë (nga larg) në këto ditë izolimi”, ka shkruar ai.

Më herët, u tha se Binaj ishte infektuar me Covid-19 në qytetin e Përmetit. Ndërkohë, më tej u testuam  i gjithë stafi dhe punonjësit e spektaklit humoristik.

Screenshot_2_copy.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img