Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

U infektua me Covid-19, Alketa Vejsiu zbulon për ndjekësit se si i përballoi simptomat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f01eafba2a6a44cc59ced91cb48280ba

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka zbuluar për ndjekësit e saj se si e ka kaluar karantinën, gjatë kohës që ishte e infektuar me koronavirus.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, Alketa shkruan se fillimisht kishte pasur temperaturë, ethe, dhimbje koke, rrufë, ikja e shijimit dhe nuhatjes dhe në ditën e pestë ka pasur këputje.

Ajo tregoi gjithashtu se ishte ndjekur nga mjeku Pëllumb Pipero. Alketa qëndroi 14 ditë në karantinë dhe më pas rezultoi negative nga Covid-19.

Pjesa më e vështirë për të ka qenë distancimi nga fëmijët e saj, duke mos qenë në gjendje që t’i përqafonte apo t’i puthte.

alketa_vejsiu.png

alketa_2.png

alketa_4.png

alketa_5.png

alketa_6.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img