Tirana
overcast clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
87 %
0kmh
100 %
Sht
11 °
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
9 °
E shtunë, 28 Janar, 2023

U hoq si drejtues politik i Qarkut Shkodër, reagon Ditmir Bushati

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-drejtuesi i Qarkut të Shkodrës, Ditmir Bushati ka reaguar për largimin e tij nga ky post.

Menjëherë sapo ka dalë nga Pallati i Kongreseve, ku u mbajt edhe Asambleja e PS, Bushati është shprehur se nuk ka rëndësi posti, por idetë dhe projekti që ka për Shkodrën.

‘Nuk ka rëndësi të jem me post apo pa post. E rëndësishme është për cfarë cështjesh luftoj dhe pikëpamjesh mbroj. Të jeni të bindur se mungesa e oficit më bën të jem më i vendosur për të cuar përpara idetë për të ardhmen tonë’, tha Bushati.

Më shumë


spot_img
spot_img