Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

U hodhën miliona lekë, shikoni si janë tharë palmat e plazhit të Durrësit dhe Lushnjes (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një nga investimet e mëdha që ka bërë qeveria e Ramës janë edhe palmat përgjatë autostradës. Aksi rrugor i plazhit te Durrësit është një nga rrugët e mbushura plot me palma për të cilat janë hedhur miliona lekë.

Jo pak e kanë kritikuar qytetarët qeverinë Rama lidhur me këto para me të cilat mund të ishte bërë shumë më shumë, megjithatë palmat u mbollën dhe ja ku i shohim të thara në këto foto të newsbomb.al.  Nuk jane vetem ato te aksit te plazhit ne Durres. Ne Lushnje, rruges se re te mbjelle me palma, i kane mbetur vetem druret e palmave, se ne fakt gjethe palmash nuk kishte me. Per me teper keto jane fotot e sotme. Se si do i “rilindim” palmat e thara mbetet për t’u parë. /Newsbomb.al/

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img