Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

U hodh nga ura në ujrat e Vjosës, gjendet trupi i pajetë i të zhdukurit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjendet trupi i pajetë i 57-vjeçarit i cili u hodh ditën e djeshme nga ura në ujrat e lumit Vjosë në Përmet.

Policia bën me dije se shtetasi me iniciale N.S.m është parë pasditen e së enjtes nga kalimtarët e rastit.

 “Më datë 09.08.2018, rreth orës 15:57, shtetasi N.S, 57 vjeç, banues në fshatin Rapck, Përmet, dyshohet se është hedhur nga ura e fshatit Rapck në lumin Vjosë dhe nuk ka dalë më. Në vëndngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë si dhe polumbarët të cilët kanë filluar kërkimet përgjatë lumit Vjosë. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas ka qënë në gjendje depresive”, thuhet në njoftimin e policisë së Gjirokastrës.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img