U hodh nga ura në ujrat e Vjosës, gjendet trupi i pajetë i të zhdukurit

Publikuar tek: aktualitet, më 15:27 11-08-2018 U hodh nga ura në ujrat e Vjosës, gjendet trupi i pajetë i të zhdukurit Foto ilustruese

Gjendet trupi i pajetë i 57-vjeçarit i cili u hodh ditën e djeshme nga ura në ujrat e lumit Vjosë në Përmet.

Policia bën me dije se shtetasi me iniciale N.S.m është parë pasditen e së enjtes nga kalimtarët e rastit.

 “Më datë 09.08.2018, rreth orës 15:57, shtetasi N.S, 57 vjeç, banues në fshatin Rapck, Përmet, dyshohet se është hedhur nga ura e fshatit Rapck në lumin Vjosë dhe nuk ka dalë më. Në vëndngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë si dhe polumbarët të cilët kanë filluar kërkimet përgjatë lumit Vjosë. Paraprakisht dyshohet se ky shtetas ka qënë në gjendje depresive”, thuhet në njoftimin e policisë së Gjirokastrës.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Masakra e Selenicës, humbi gjithë familjen, ja fëmija që i mbijetoi tragjedisë
Rrëzohet nga autobusi 22-vjeçarja, arrestohet shoferi »
Article Logic
Execution time: 0.012830972671509
array(1) { ["section"]=> string(77) "u-hodh-nga-ura-ne-ujrat-e-vjoses-gjendet-trupi-i-pajete-i-te-zhdukurit-130812" }