Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U hodh nga Sanatoriumi, Xhino Koçi do të festonte 30-vjetorin e lindjes, nëna e tij bën gjestin e veçantë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1646253d5fe5db37790732289a2956a8

Xhino Koça do të mbushte 30 vjeç, por fatkeqësisht ai nuk jeton më.

Familja e tij ka vendosur që ta kujtojnë në një mënyrë të veçantë për 30-vjetorin e lindjes.

Nëna e tij, stilistja e njohur, Lira Koça ka bërë një postim në Instastory, ku shkruan: “Data 5 mars është një nga datat e shënuara për familjen tonë. Çdo prag 5-marsi ne bëheshim gati të festonim ditëlindjen e të voglit të shtëpisë, Xhinos.

Këtë vit është ditëlindja e 30-të e djalit tonë. 30 pëllumba dhe 30 tullumbace të bardhë do të lëshohen drejt qiellit, duke u kthyer në simbol të përqafimit tonë për Xhinon”.

Xhino Koça ishte shtruar në spitalin e Sanatoriumit pas infektimit me Covid-19, por vendosi që t’i jepte fund jetës duke u hedhur nga kati i tretë i spitalit.

Arsyet që e shtynë të merrte këtë veprim kanë mbetur mister, pasi ai ishte drejt shërimit nga virusi.

lira.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img