Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
spot_img

U hodh me parashutë dhe u përplas me pemën, detaje të reja: Turisti holandez niset me urgjencë me helikopter drejt Traumës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një nga gjashtë turistët të cilën u rrëzuan nga Mali i Çikës po transportohet drejt Traumës me helikopter për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Mësohet se pesë turistët e tjera janë duke u shoqëruar për në Orikum nga policia.

albsig

Burime për mediat bëjnë me dije se turistët ishin duke u hedhur me parashutë, ku turisti i cili mbeti i plagosur u përplas me pemën dhe si pasojë mbeti i lënduar.

Menjëherë në ndihmë të tij shkuar forcat e policisë së Deltës së Orikumit edhe një helikopter.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img