Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Sht
26 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U grabit nga 16-vjeçarja, flet e moshuara në Lushnje: Jetoj e vetme! Fqinji: E pashë te dera, por mendova se është…(E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a37cb7ba4c7cdf195ea63f1931d91bc5

Një e moshuar në Lushnje, u grabit nga një vazjë e re, të cilën e futi në shtëpi për ta ndihmuar.

Ajo jetonte e vetme dhe 16-vjeçarja i kishte trokitur tek dera me pretekstin se ishte e sëmurë dhe ajo e ka futur brenda. Por, në atë moment ajo i ka hedhur spraj lotsjellës dhe e ka dhunuar.

Lume Zela ka folur sot për mediat dhe ka thënë se jeton e vetme.

“Jetoj e vetme vetëm me mbesën, është vit i dytë edhe ajo u shtang kur erdhi gjeti gjithë atë rrëmujë, ‘ça ka ndodhur’ . Kam një goc, të ëmën e mbesës, djali punon në Tiranë, rri me qira, vajzën tjetër e kam në Kosovë, jetoj vetëm me mbesën”, tha e moshuara.

Njëri nga fqinjët e ka parë 16-vjeçaren që i ka shkuae në shtëpi, por ka menduar se ishte vajza e saj.

 “E pashë te dera, mendova se ishte goca, ika u largova. Kur tak-tak derës, thashë se ishte goca dhe i ishte prishur brava, se unë s’e lija të hynte se unë këtu rri gjithë ditën. Dhe pastaj kur erdha me karrocën me bar, shoh policinë. Shyqyr zoti që nuk e ka gjetur gjë”, tha një fqinj.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img