Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

U goditën fatalisht teksa udhëtonin me kamioçinë, ndërron jetë shqiptari dhe kolegu i tij italian (EMRAT-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një shqiptar dhe një italian kanë ndërruar jetë pasditen e djeshme si pasojë e një aksidenti përgjatë autostradës A4 midis San Dona di Piave dhe Cessalto në Itali.

Ata janë shqiptari 34 vjeçar, Eder Shqalshi dhe kolegu italian, Erik Galluzzo, 28 vjeç.

Të dy ishin banues në Talmassons në provincën e Udine, dhe po udhëtonin në bordin e një kamionçine

Përplasja e ishte mjaft e fortë duke rezultuar fatale për dy të rinjtë. Ishin zjarrfikësit ata që i nxorrën nga mjeti i bërë copa. Ekipi mjekësor që mbërriti në vendngjarje nëpërmjet një helikopteri i shpalli ata të vdekur në vend.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img