Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

U godit nga trungu i pemës, 48-vjeçari në Shkodër humb jetën duke prerë dru

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në fshatin Shosh të Shkodrës ku ka humbur jetën një 48-vjeçar.

Sipas policisë shtetasi me inicialet F. Ç, nga Golemi i Shkodrës, është goditur nga një trung peme teksa po priste dru, dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

“Rreth orës 13:15, jemi njoftuar se në malin e fshatit Shosh, Shkodër, shtetasin F. Ç. 48 vjeç, banues në fshatin Golem Shkodër, duke prerë dru e ka goditur një trung peme dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje”, bën me dije policia.

Më shumë


spot_img

spot_img