Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

U gjobit me 1 mijë euro, reperi “zë mend” dhe ka një këshillë për të rinjtë: I lini problemet dhe fokusohuni te familja!

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Reperi nga Gjilani, Fero u gjobit me 1 mijë euro për veprën penale, atë të armëmbajtjes pa leje.

Ai pranoi fajësinë e gjykimit, ndërsa ka një këshillë për të rinjtë.

Në një intervistë për “Prive” reperi u shpreh se ndihet i penduar dhe se ky është një kapitull që tashmë është mbyllur, meqënëse ka ndodhur në vitin 2018, në kohën kur ai ishte edhe më i ri.

Përshtypja ime, është tamam një vend që është dashur të jetë. Unë si çdo i ri, ky është një kapitull në vitin 2018, do të thotë i lus të rinjtë që mbajnë sende të jo të ligjshme, që të mos mbajnë gjëra të tilla me vete, të fokusohen më shumë te familja, t’i duan njerëzit që t’i lënë problemet”, ka thënë Fero.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img