Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U gjet nga policia dje rrugëve të Tiranës, gjendet familja e fëmijës së humbur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fëmija i mitur i cili është gjetur i vetëm në rrugët të Tiranës i është kthyer familjes së tij.

Policia bëri thirrje në media, se një fëmijë është gjetur rreth orës 16:00, tek “Terminali i Jugut”, i cili nuk mbante mend shtëpinë  e tij.

Ai ndodhej në komisariatin numër 3 dhe familjarët janë paraqitur për ta marrë.

Fëmija ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore dhe tashmë ndodhet pranë familjes së ti

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img