Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U gjet me plagë të rënda në MAL, ndërron jetë në spital ish-drejtori i komunës, Mustafë Hasanaj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

33a1f06a5e9711a922021e1acadc1fd7

Një person është gjetur i lënduar në orët e para të mëngjesit në malet e Strellcit në Deçan, Kosovë.

Personi më pas ka ndërruar jetë në spital. Mediat kosovare bëjnë me dije se personi që ka humbur jetën është drejtor i Shëndetësisë për dy mandate në Komunën e Deçanit, Mustafë Hasanaj.

Policia njofton se fillimisht Hasanaj është gjetur me plagë të rënda më pas ka ndërruar jetë në spital.

“Po sot rreth orës 07:55, policia është informuar se në fshatin Strellcë i Ulët në Deçan është një person i lënduar. Patrulla policore ka dal menjëherë në vendin e ngjarjes. poashtu ekipi mjekësore dhe sipas tyre ai rreth orës 08:30 ai ka ndërruar jetë. Njësiti është duke u marr me rastin dhe këto janë informatat fillestare për fillim”,njofton policia.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img