Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
26 %
2.1kmh
0 %
Mër
2 °
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

U gjet i vrarë në Ulqin, Fjolla Morina reagon për vdekjen e ish-shefit të policisë, çfarë i lidh me njeri-tjetrin?!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Fjolla Morina ka reaguar për vdekjen e ish-shefit shqiptar të Policisë në Ulqin, Rudolf Elezovic që u konfirmua nga policia malazeze, pas gjetjes së trupit të pajetë në bregun e lumit Bojana. 

Këngëtarja i shpreh ngushëllime familjes, ndërsa tregon miqësinë që ka patur me Elezović, duke mos dhënë detaje se çfarë e lidhte me ish-shefin e Policisë.

“Miku im i Dolfi shume veshtire po e kom te shkruaj per ty. Ngushellime te sinqerta familjes dhe miqve. Nje humbje e madhe per ne. Kujtimi i tij do te jete ne zemrat tona. Ngushllime”, ka shkruar këngëtarja në Instagram.

Ky mesazh ngushëllimi vjen, ndërsa Fjolla Morina prej muajsh ndodhet në arrati, pasi akuzohet për trafik armësh.

Theksojmë se Rudolf Elezović u gjet sot i pajetë pranë bregut të lumit Bojana, në fshatin Shëngjergj të Ulqinit, pasi prej 10 ditësh ishte shpallur i zhdukur.

Më shumë


spot_img

spot_img