Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

U gjet i vrarë në rrugë, viktima i ka damarët e duarve të prerë; dyshohet se e kanë vrarë dhe më pas e kanë hedhur në rrugë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua ditën e sotme në Elbasan, ku një person u gjet i pajetë.

Ende nuk është identifikuar viktima, ndërsa bëhet me dije detaje tronditëse.

Burime për media raportojnë se  viktima 67 vjeç, veç plagëve të shumta në kokë, po ashtu i kanë prerë damarët e të dy duarve.

Dyshohet se viktima është vrarë diku tjetër dhe më pas është hedhur në rrugë. 50 vjecari është gjetur me duart e ngritura lart dhe i zbathur.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e plotë si dhe për identifikimin e viktimës.

Më shumë

spot_img
spot_img