Hapësire reklamuese

Aktualitet

U gjet i vrarë në makinën e tij, kush është Sokol Rama, rezultonte i zhdukur prej ditësh

Shkruar nga Newsbomb

Sokol Rama, 33 vjeçari i cili rezultonte i zhdukur prej datës 6 shkurt është gjetur sot pa jetë.

Burmime bëjnë të ditur se 33-vjeçari është gjetur i vrarë në makinën e tij në fshatin Mbrezhtan të Përmetit.

Rama nga fshati Mamaj i Tepelenës ishte me precedentë penalë, i akuzuar për vjedhje dhe trafikim të lëndëve narkotike

Bashkë me të i zhdukur rezultonte edhe një shoku i tij, Roland Milo nga Përmeti, por për të ende nuk ka informacione.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese