Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
32 %
3.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

U gjet i vdekur në kanal, çfarë ka ndodhur me shqiptarin në Itali (EMRI)

Lajme të ngjashëm

Një emrigrant shqiptar është gjetur pa shenja jete në një kalanal në Venecia, Itali. Sipas mediave vendase mësohet se viktima është 53-vjeçari Gëzim Nuho.

Nga të dhënat paraprake mësohet se 53-vjeçari nuk është mbytur në kanal pasi ai ishte shumë i cekët.

Si rrjedhojë dyshohet se Muho mund të ketë pësuar goditje, e për pasojë është rrëzuar e ka ndërruar jetë.

Ishte shoferi i një automjeti i cili po kalonte aty afër ai i cili konstatoi trupin e Nuhos dhe menjëherë lajmëroi autoritetet.

Menjëherë forcat e policisë dhe ambulancë mbërritën në vendin e ngjarjes, por fatkeqësisht ishte tepër vonë për shqiptarin pasi ai kishte ndërruar jetë.

Më shumë