Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

U gjet i vdekur në Delvinë, polica jep detaje: 30 vjeçari dyshohet se është vetëvrarë, ja çfarë iu gjet pranë trupit

spot_img

Lajme të ngjashëm

53938debdd44b1d8b0a377749b631093

Policia jep mbi 30 vjeçarin Enteo Isufaj që është gjetur i vdekur gjatë ditës së sotme në Delvinë.

30 vjeçari dyshohet se është verëvrarë pasi në vendin e ngjarjes pranë turpit të tij është gjetur një armë zjarri e llojit TT.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në orën 11:05, pranë vendit të quajtur “Kaminat”.

Njoftimi i policisë:

Në orën 11:05, pranë vendit të quajtur “Kaminat” dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi E. I., rreth 30 vjeç, banues në Delvinë.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tera veç asaj të shkaktuar nga arma e zjarrit.

Në vendngjarje është gjetur një armë zjarri pistoletë e llojit TT, me të cilën dyshohet se është vetëvrarë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryejnë të gjitha hetimet për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img