Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

U gjet i vdekur në ambientet e biznesit të tij, kush është biznesmeni nga Kukësi (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a913011756ff1f29a22bfb00e8c9a40e

Trupi i një biznesmeni u gjet i pajetë në magazinat e biznesit të tij, në autostradën Tiranë-Durrës.

Sipas informacioneve për mediat, biznesmeni është identifikuar si Naim Dedja.

Ai është me origjinë nga Kukësi dhe  është pronari i “Lindi-Al” një kompania e cila merret me importin e pijeve nga Kosova.

Deri në këto momente dyshohet për një vdekje natyrale, por policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

dedja.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img