Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

U gjet i plagosur në mes të rrugës, transportohet drejt Tiranës Admir Bejo, plumbin e ka ende në trup

spot_img

Lajme të ngjashëm

46 vjeçari Admir Bejo, i cili u gjet i plagosur në rrugë në Kuçovë po transportohet drejt Tiranës.

Burime për mediat bëjnë me dije se Bejo ndodhet jashtë rrezikut për jetën, por për shkak të vështirësisë për t’i hequr një plumb dhe komplikacioneve që mund të lindin, po transportohet për mjekim më të specializuar drejt spitalit Ushtarak.

Bejo u gjet i shtrirë në rrugë mbrëmjen e sotme, ndërkohë që rrethanat e plagosjes nuk dihen ende

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img