Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
5.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

U gjet i pajetë te sheshi i Flamurit, zbulohet shkaku i vdekjes së 26-vjeçarit në Vlorë (DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

 Një trup i pjate u gjet paraditen e sotme te sheshi i Flamurit në Vlorë.

Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se i riu Albano Imeraj, 26 vjeç, ka kryer vetëvrasje. I riu ka prerë damarët.

Njoftimi i plotë i policisë:

Më datë 18.05.2018, rreth orës 10:54, në lagjen “28 Nëntori”, është kostatuar i shtrirë në tokë, pa shenja jete, shtetasi A.I., 26 vjeç.

Nga kqyrja paraprake dyshohet se shtetasi ka kryer vetvrasje pasi është konstatuar se ka prerë damarët.

Në vendngjarje është gjetur dhe një mjet prerës (thikë).

Po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img