Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

U gjet i pajetë pas 5 ditësh kërkim, politikani shqiptar i trishtuar për humbjen e 22-vjeçarit: Shpirti i tij u prehtë në paqe

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas 5 ditësh kërkime është gjetur trupi i pajetë i 22-vjeçarit, i cili pas një aksidenti në Kumanovë ra në ujrat e lumit Varda.

Lajmin e hidhur e ka bërë me dije politikani shqiptar në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmeti. Ai ka postuar një foto me viktimën Erdon Ramadani, teksa u shpreh ngushëllime të afërmve dhe familjarëve.

“Shpirti i tij u prehtë në paqe! Nuk gjejë fjalë të përshkruaj dhimbjen nëpër të cilën po kalon familja Ramadani.

Shpreh ngushëllimet e mia më të sinqerta për familjen, kolegët e tij të studimeve, miqtë dhe gjithë ata që e njohën Erdanin.

Ishte në lule të rinisë dhe e donte jetën. Do e kujtojmë gjithnjë me mall si një djalosh të zellshëm, të sjellshëm dhe shumë punëtor. Shpirti i tij u prehtë në paqe” shkruan Ahmeti.

Më shumë
spot_img
spot_img