Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

U gjet i pajetë në Malin e Moravës, 27-vjeçari dyshohet se vdiq tre ditë më parë nga temperaturat e ulëta

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku një 27-vjeçar sirian u gjet i pajetë në Malin e Moravës.

Dyshohet se 27-vjeçari mund të ketë humbur jetën 3 ditë më parë. Mësohet se siriani i pajetë është gjetur nga një grup klandestinësh, të cilët po kalonin aty.

Ekspertiza do të bëhet në Tiranë për shkaqet e vdekjes, por dyshimet janë që ka ndërruar jetë për shkak të kushteve atmosferike dhe borës.

Klandestinët ecin me ditë të tëra për të arritur kryeqytetin dhe më pas vendet e BE, por 27-vjeçari nuk ka arritur, por ka humburr jetën nga temperaturat e ulta.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img