Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U gjet i pajetë në Kavajë, kush është 61-vjeçari nga Berati, ishte zhdukur prej tre ditësh (EMRI-DETAJE)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f5f9487327476f82f4654c16454d7354

Ameli Softa është 62-vjeçari që u gjet ditën e djeshme i pajetë në bregdetin e Spillesë.

Bëhet me dije se në trupin e 62-vjeçarit, nuk janë konstatuar shenja dhune, paraprakisht dyshohet se ky shtetas është mbytur aksidentalisht.

Dyshohet se ai ka rënë aksidentalisht në grykëderdhjen e Shumbinit dhe si pasojë ka humbur jetën.

62-vjeçari është gjetur rreth orës 14:00, në Spille, Kavajë, i pajetë, dhe ishte larguar nga banesa më datë 05.02.2021.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img