Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U gjet i mbytur dhe me fraktura në kokë në Vlorë, 22 vjeçari nga Fieri kishte 4 muaj që ishte kthyer nga Gjermania

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d82d9a8425cc9fca9df1dab8c8dbdc55

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me viktimën e gjetur pa jetë në plazhin e Zvërnecit në Vlorë.

Ai u idenifikua mbrëmjen e djeshme si Sokol Shyte, 22-vjeç me origjinë nga Fieri, por banues në Tiranë.

Ekspertiza ligjore konstatoi edhe disa hematoma në kokë, duke ngritur dyshimet se ai mund të dhunuar para se të hidhej në det.

Burime për media bëjnë me dije se ai ka qenë një person i qetë dhe se kishte 4 muaj që ishte kthyer nga Gjermania.

Familjarët kanë kërkuar drejtësi, duke thënë se djalin e kanë vrarë.

I riu u gjet dy ditë më parë i pajetë në Vlorë, por që arriti të identifikohej dje, pasi  policia publikoi tatuazhet që kishte në dorë 22-vjeçari, si mënyrë për ta identifikuar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img