Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
33 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U gjet e vdekur sot në banesë, policia jep detaje për 70-vjeçaren te bulevardi ‘Gjergj Fishta’: Ishte dekompozuar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7e6ffbba2bd1db72e93b64404da3579b

Ditën e sotme është gjetur në banesën e saj e vdekur një 70-vjeçare, e njohur nga komuniteti si Neribani. Fqinjët njoftuan se poshtë biznesit të tyre e moshuara jetonte e vetme dhe kishte muaj që nuk gjendej.

Ata thanë autoritetet kanë ardhur disa herë për të kontrolluar, por nuk e kanë gjetur, por sot qiradhënësja që ka pastruar shtëpinë e ka gjetur të vdekur pas divanit. Ndërkohë sot policia ka thënë se trupi i 70-vjeçares ishte dekompozuar kur u konstatua.

Njoftimi i Policisë së Tiranës, Informacion paraprak

Me datë 28.01.2021, në bulevardin “Gjergj Fishta”, në një dhomë ku banonte e vetme është gjetur e dekompozuar shtetasja M. M., 70 vjeçe.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se është vdekje natyrale.

Lexo edhe: Denoncimi tronditës: Sa gjetëm të vdekur në bodrum një të moshuar, jemi të terrorizuar

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img